Menu:

Uživatelské menu:


TOPlist


Jméno Libor po�li SMS SMS
Příjmení Kníže pošli ICQ 95545403    
Telefon +420 602 612 716, +420 381 277 364 napsat mail email
Fax +420 311 747 455 napsat mail mapa


Dovednosti:

dřevomodelář
geodet
fotograf
projektant ocelových konstrukcí
Pokročilý Pokročilý středně pokročilý středně pokročilý

* Tyto údaje jsou vyplňovány autorem a nemusí být objektivní.
Výroba:

Zde jsme umístili některé z návrhů, které jsme v poslední době realizovali

současný nábytek - postele:

varianta 1 varianta 1 varianta 1 varianta 1 varianta 1 varianta 1 varianta 1

historický nábytek - truhla:

varianta 1 varianta 1 varianta 1

historický nábytek - židle:

varianta 1

okna:

varianta 1 varianta 1

Naší činností je především výroba a renovace, nábytku. Zhotovujeme kvalitní nábytek použitím klasických i nejnovějších výrobních postupů. Výroba počíná již počlivým výběrem kmenů v lese. Máme spolehlivé dodavatele a dostatečné kapacity pro uskladnění pilařských výrobků.

Vytváříme neobvyklá řešení a nepoužíváme, pokud si to zákazník výslovně nepřeje, např. palubky. Tam, kde je použití palubek výhodné, vyrábíme z prken vlastní. Naše tvarové řešení je přirozenější a vypadá lépjeji.

Rozhodně odmítáme používání dřeva např. na obklady stěn obývacích místností či šikmých stropů podkrovních bytů. Vycházíme z předpokladu, že užití i tak přírodních materálů, jako je dřevo musí být jen v množství nezbytném.

Vzhledem k tomu, že máme povědomí z oblastí týkajících se urbanismu, navrhování staveb, interiérů a TZB, řešíme zakázky komplexně ať se jedná o zařizování a restaurování domů z 19. a 20. století. Nebráníme se aktuálním trendům v architektuře konce 20. a začátku 21. století, protože i zde se ve velmi omezeném množství dají naše výrobky uplatnit.

Je zřejmé, že každá budova má "svůj" nábytek a proto zakázky řešíme individuálně.

Specializujeme se na výrobky ze smrku, modřínu, borovice, dubu, buku a jasanu.

Nabízíme komplexní řešení celých obývacích místností, bytů a domů.

Nábytek vyrábíme přesně na míru tak, aby odpovídal Vašim požadavkům a nepůsobil rušivě v místě, kde ho umístíte. Za tímto účelem využíváme v široké míře modelovacích a vizualizačních metod a to již od 1000 Kč.

V případě, že již máte nábytek vyrobený a nejste s ním spokojeni, provádíme po konzultaci renovace dle Vašich představ a možností, které poskytuje tento nábytek.

 


reklama
© 2010 Libor Kníže, Všechna práva vyhrazena.
Stránka nahrána za 0.0871 sec. Optimalizováno pro Mozilla Firefox 2.0. Poslední modifikace: 04/02/ 2010 19:01:31 optimalizace PageRank.czTOPlist NAVRCHOLU.cz